Dzjengis Khan von den Hatzruden


New girl on top off the Fancy Rotts X Gero vom Oberpfälzer Wald


HD A, ED VRIJ/FREE

D.O.B. : 05-03-2011

NHSB 2829912

UV/AD, RST. E.S, DNA-profile

JLPP N/N



Nederlands Jeugdkampioen

Luxembourgs Jeugdkampioen

Winnaar NRC Showbokaal 2012

Nederlands Kampioen

International d'Elevage Winner Paris 2014

Crufts kwalificatie 2013


Foto's

 

 







Showuitslagen :

SHOW RESULTATEN
DATUM EVENEMENT / PLAATS KLASSE KEURMEESTER RESULTAAT
17-07-2011 BG Köln Domschau Baby F. Hedtke (D) 1 VB
31-07-2011 BRK Clubshow Belgie Baby Y. Bekkers (NL) 1 VB
27-08-2011 Rotterdam Baby Janusz Opara (Polen) 1 VB
19-11-2011 Dogshow Kortrijk Puppy Paul Dieter Viehoff (DE) 1 VB, Beste pup
26-11-2011 Amsterdam de winner Puppy Anita Withmarsh (SE) 1 VB, Beste pup
10-12-2011 Kerstshow Wijchen Jeugd E.Wieldraaier (NL) 3 ZG
26-02-2012 44e Flandersdogshow Gent Jeugd Mia Sandgren (SE) 1 U
04-03-2012 Martinidogshow Groningen Jeugd P.W.J.M Montfoort(NL) 1 U, Beste jeugdhond, reserve CAC, JCAC
31-03-2012 84ste internationale dogshow Luxemburg Jeugd Paul Jentgen (LUX) 1 U,Luxemburgsjeugdkampioen
09-04-2012 Paasshow Leeuwarden Jeugd B. Bosch (NL) 1 U, JCAC
21-04-2012 23e Internationale hondententoonstelling Goes Jeugd H. Harmsma (NL) 3 U
17-05-2012 Joe Kat Show Arnhem Jeugd P.W.J.M. van Montfoort (NL) 1 U, reserve CAC, JCAC Nederlandsjeugdkampioen
19-05-2012 NRC Clubmatch Jeugd W. Walter (D) 5 U
27-05-2012 BRK Combi Event Jeugd Fernando Lucas Martins (PT) 3 ZG
10-06-2012 KC de Baronie Jeugd A. Wijnsouw (NL) 1 U, CAC, Beste reu, Beste van het ras, 5de F.C.I. Group 2
24-06-2012 KC Uden Jeugd M. Lewandowski (PL) 1 U, JCAC
01-07-2012 32ste Grote prijs van Limburg Jeugd P. Roosenboom (BE) 1 U
22-07-2012 11. CAC Grenzlandschau Jeugd F. Hedtke (D) 2 U, Res.Anw.Dt.Jgd.-Ch.VDH
29-07-2012 BRK Clubshow Belgie Jeugd K. Niemelä (SC) 4 ZG
18-08-2012 ADRK Klubsieger Zuchtschau - Rottweil Jeugd A. Spindler (DE) ZG (out of 64)
09-09-2012 CAC Alkmaar Tussenklasse J. Hiddes(NL) 2 U
06-10-2012 CAC/CACIB Zwolle Tussenklasse J. Stubbs (IE) 1 U, reserve CAC/CACIB, reserve beste reu/male.
04-11-2012 CAC/CACIB Dogshow Bleijswijk Tussenklasse J. Lusscot (UK) 3 U
25-11-2012 De Winner Amsterdam Tussenklasse R. Douma (NL) 1 U
05-10-2013 CAC/CACIB Zwolle Openklasse Mrs. S. Jarmer (AT) 2 U
03-11-2013 CAC/CACIB Dogshow Bleijswijk Openklasse Dhr. S. Hall (UK) 1 U, reserve CAC/CACIB, reserve beste reu/male.
20-12-2013 Kertshow Katwijk Openklasse R. Doedijns (NL) 1 U, reserve CAC/CACIB, reserve beste reu/male.
09-02-2014 CAC/CACIB Eindhoven Openklasse  Dhr. J. Eberhardt (DE) 1 U, reserve CAC/CACIB, reserve beste reu/male. 
01-03-2014 CAC/CACIB Groningen Openklasse Mrs. T. Nygard (FIN) 1 U, CAC, CACIB, Beste reu/male, Hiermee Nederlands Kampioen
 29-06-2014 Regionale d'Elevage  Kampioen   F. Hedtke (D) 1 U, CAC, Beste reu, Regionale d'Elevage Winner 2014 

 01-03-2015

 Beneluxwinner Groningen  Kampioen  A. Whitmarsch (SE) 2 Uitmuntend